Warning: Undefined array key "options" in /home/u767420141/domains/cagev.org/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
ÇAGEV

Çocuk Aile Gelişim
ve Eğitim Vakfı

2012 yılında bireysel olarak gerçekleştirdiğimiz gönüllü çalışmalarımızı bir dernek çatısı altında sürdürmeye karar vermemiz sonucu Çocuk Aile Gelişim ve Eğitim Derneği‘ni (ÇAGEDER), 2014 yılındada vakfımızı (ÇAGEV) kurduk.

Amacımız sağlıklı nesillerin oluşabilmesi için sağlıklı çocukların yetişmesinde ailelere ve çocuklara psikolojik ve pedagojik olarak yardımcı olmaktır.

Çalışma alanlarımızı aile ve çocukla ilgili proje yazımı, desteği, psikolojik danışmanlık, özel eğitim, kurumsal eğitimler, seminerler ve grup çalışmaları oluşturmaktadır.

"Mesleki yetkinliğimizle ilgili bize iletilen sosyal sorumluluk taleplerini dil, din, ırk ayırt etmeksizin desteklemekteyiz."

Gönüllümüz Olun

Attığımız her adımda çocuklarımızın ve ailelerinin hayatını iyileştirmemize yardım edin ve yarın için bir çözüm yelpazesini hep birlikte hızlandıralım. Birlikte yapabileceklerimizin sınırı yok.

Bağış Yapın

ÇAGEV, kamu yararına çalışan vakıflar arasındadır. ÇAGEV olarak, bağışçılarımız ve potansiyel bağışçılarımızın güvenle bağış yapmasına önem veriyoruz.